Strona główna

          • Konkurs matematyczny - "Świetnie liczę"

            Początkiem czerwca uczniowie klas IV–VIII wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym „Świetnie liczę”. Wydarzenie jak co roku cieszyło się popularnością, przyciągając wielu pasjonatów matematyki, którzy postanowili sprawdzić swoje umiejętności w wymagającej i emocjonującej rywalizacji.

            Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym z nich wyłoniono najlepszych matematyków w poszczególnych rocznikach, a następnie zwycięzcy zmierzyli się ze sobą w walce o tytuł najlepszego matematyka szkoły. Uczestnicy rozwiązywali zadania wymagające nie tylko sprawności rachunkowej, ale również logicznego myślenia i kreatywnego podejścia do problemów. Wśród zadań znalazły się działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych, przykłady sprawdzające znajomość kolejności wykonywania działań oraz różnorodne łamigłówki matematyczne.

          • Innowacja pedagogiczna „Zabawa w czytanie”

            W tym roku szkolnym uczniowie klasy Ib uczestniczyli w innowacji pedagogicznej „Zabawa w czytanie”, której celem było rozwijanie umiejętności czytania, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz kształtowanie pozytywnego stosunku do książek.

            W ramach realizowanych działań pierwszoklasiści poznawali litery, ćwiczyli sylabizowanie i głoskowanie wyrazów oraz doskonalili technikę czytania. Uczniowie systematycznie pracowali na dodatkowych kartach pracy, które wspierały rozwój kompetencji czytelniczych i językowych.

          • ⚽Turniej piłki nożnej klas 1-3⚽

            Niemal już tradycją szkoły stał się czerwcowy turniej piłki nożnej klas 1-3, który zrodził się z inicjatywy Pana Marcina Ratajczaka. W dniu 19 czerwca br. reprezentaci każdej z młodszych klas pojawili się na naszej hali, by do ostatniej kropli potu i sił w nogach walczyć o zwycięstwo. To był piękny, pełen zdrowej rywalizacji i emocji turniej. Kibicie nie szczędzili gardeł i z pełnym zaangażowaniem zagrzewali swoje drużyny do boju.

          • Spektakl w Collegium Polonicum

            Dnia 17 czerwca klasy 1c oraz 1d wybrały się do Collegium Polonicum, aby obejrzeć spektakl pt.: "Niezwykłe odkrycie papugi" w wykonaniu artystów z Teatru Lubuskiego w Zielonej Górze. Barwne stroje i piękna scenografia pozwoliły już od pierwszych chwil przenieść się małym widzom do dżungli, w której panowały dość osobliwe zasady. Z każdą upływającą minutą dzieci przekonywały się, że ta wzruszająca historia o odwadze, wytrwałości i sile młodego głosu jest im bliska. Pierwszoklasiści dowiedzieli się, że wspólna praca, umiejętność słuchania drugiej osoby i empatia potrafią czynić cuda.

          • Dzień Pustej Klasy

            Dzień Pustej Klasy 2026 🌳☀️
            Nauka nie zawsze musi odbywać się w czterech ścianach! Dnia 16.06.2026r. klasy 1a,1b, 3a i 3b spędziły czas na świeżym powietrzu, łącząc zabawę, ruch i wspólne odkrywanie świata. To był dzień pełen uśmiechu, integracji i niezapomnianych chwil. 😊
            #DzieńPustejKlasy

    • Partnerzy

      • Odnośnik: http://ko-gorzow.edu.pl
      • Odnośnik: https://www.oke.poznan.pl
      • Odnośnik: http://liebknecht-gymnasium.de/schulprofil.html
      • Odnośnik: http://www.edukacja.slubice.pl
      • Odnośnik: https://www.gov.pl/web/edukacja
    • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Wtorek 23.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Wpłaty na Radę Rodziców można dokonywać na numer konta :

      64 8369 0008 0070 8544 2000 0010

      w tytule proszę podać : imię, nazwisko oraz klasę dziecka.